sadsad x
asdasd
Ödeme Seçenekleri
 • Kredi kartına taksit yapılıyor mu ?

  Anlaşmalı olduğumuz bankaların alt limit şartları doğrultusunda, kredi kartınızla taksitli işlem gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Kredi Kartım ile Ödeme Yapacağım Güvenmelimiyim ?

  Tüm kredi kartı bilgileriniz bankanızda ve güvenli ödeme ağ geçidinde şifrelenir ve dolayısıyla hiçbir bilgi tarafımızca kaydedilemez ve paylaşılamaz.

  Gerçekleştirdiğiiz ödemeler 3D SECURE ile yapılmaktadır telefonunuza gelen Güvenlik kodu olmadan herhangi bir işlem yapılamaz.

  TÜM İŞLEMLERİNİZ HTTPS İLE GERÇEKLEŞİR.

  SSL Sertifikası nedir ?
  SSL (Secure Sockets Layer) sertifikaları, site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründü

  HTTP nedir?

  Adını çokça duyduğumuz bir kavram olan “http”, bilginin sunucudan kullanıcıya nasıl ve ne şekilde aktarılacağını gösteren protokoldür. Açılımı “Hyper Text Transfer Protocol” olan bu kavram dilimizde “Üstün Metin Transfer Protokolü” olarak biliniyor. İnternet kullanıcıları bunu aktif olarak kullanmasa da otomatik olarak arama çubuğu bu protokolü koyar.

  Aslında en basit haliyle söylersek web sayfalarının görüntülenmesini sağlayan protokoldür. HTTP, kullanıcının bilgisayarı ve sunucu(server) arasındaki veri alışverişinin kurallarını belirler. Bu protokolü kullanmak için tarayıcı kullanılır. Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer bu web tarayıcılarından bazılarıdır. Bu tarayıcılar yardımı ile herhangi bir internet sitesine girmek için adres çubuğuna sitenin adresini yazdığınız vakit HTTP ile sunucuya bir istek gönderilir ve sunucu bu isteğe cevap verdiği vakit internet sitesinin verileri size gelir. Yani internet sitesine girmiş olursunuz.

  HTTP Nasıl Çalışır?

  İnternet ağında sunucular ve kullanıcılar arasında nasıl bir veri alışverişi olacağı hakkında kurallar vardır. Bu düzeni sağlayan protokol de HTTP’dir. Peki “Bu protokol günlük hayatta ne işimize yarar?” diye sorulacak olursa da aslında internette gezinmemizi sağlayan, internet sitelerini anında önümüze getiren bağlantı bu protokol sayesinde sağlanıyor.

  Sistemin yürüdüğünü kısaca açıklayalım; girmek istediğiniz sitenin adresini tarayıcı çubuğunuza yazarsınız, bunu yazdıktan sonra HTTP yardımı ile siteye bir bağlantı isteği gider. Bu bağlantı isteğini kabul eden sitenin sunucusu ile bağlantı kurulur ve internet sitesine girmiş olursunuz. Eğer sunucudan bir cevap gelmezse karşınızda bir çeşit hata uyarısı alırsınız. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.