sadsad x
asdasd
Giyim

Hakkımızda - ModaSena

08 Eylül 2020
Hakkımızda - ModaSena

2012 Yılında kurulan Modasena.com
Tekstil sektörünün çeşitli kollarında alt ve üst gurup olmak üzere çeşitli ürün kategorilerinde üretim ve tedarik etmektedir.Yurt içinde ve yurt dışında Modasena.com markası ile Tesettür giyim alanında online alışveriş olarak faaliyete başlamıştır.
Tesettür giyimde kadınlarımızın şık,rahat ve modern tasarımlarımızla her sezon mevsiminin has ruhunu yansıtmaktayız.Modayı yakından takip ederek değişen tüketici ihtiyaçları ve moda anlayışı doğrultusunda sürekli yenilenerek,genç dinamik ve alanında uzman kadromuz ile teksil ve online alışveriş sektöründe %100 müşteri memnuniyeti ile kaliteli hizmet sunmayı
hedeflemekteyiz.Sahip olduğumuz degerler ışığında Dünya çapında online satış sektörünün lider firmalar arasında yer almaktayız.
Takım ruhuyla beraber genel Modasena.com konseptini benimseyen ekibimiz tasarımdan üretime,satıştan sevkiyata tamamen müşteri odaklı olarak çalışmaktadır.

Tesettür Giyimde Elbise Modelleri

30 Ağustos 2018
Tesettür Giyimde Elbise Modelleri

Tesettür giyimi tercih eden her yaştaki kadın için tesettür elbiseler kurtarıcı parçalardır. İş yaşantısında, günlük hayatta ya da bir davette tercih edilebilecek ve son derece şık görünmeyi sağlayacak olan elbise modelleri mevcuttur.

Yaz Ayları İçin Tesettür Giyim Önerileri

29 Ağustos 2018
Yaz Ayları İçin Tesettür Giyim Önerileri

Yaz aylarında sıcaklığın kendini hissettirmesiyle bayanlar da daha rahat edecekleri ve terletmeyecek kıyafetleri tercih etmektedirler. Özellikle tesettür giyinen bayanların dikkat etmeleri gereken, sıcaktan bunaltmayacak kıyafetleri seçmeleri önemlidir.

Tesettür Giyim Trendleri

28 Ağustos 2018
Tesettür Giyim Trendleri

Tesettür giyinmeyi tercih eden bayanlar, modayı takip ederek gardıroplarında kreasyonlarını oluşturmaktadırlar. Modanın her sezon değiştiği söylenebilir, fakat değişmeyen ve tesettür giyim modası hiçbir zaman geçmeyen bazı kıyafet parçaları vardır.

Tesettür Giyim Şıklığı

17 Ağustos 2018
Tesettür Giyim Şıklığı

Tesettür giyim modasına her yıl yeni bir soluk getiriliyor. Bu yıl da şifon elbiseler, renkli pantolonlar ve taşlı abiyeler tesettür giyimin gözdesi olmuş durumda.

Her Yaşa Özel Tesettür Giyim Şıklığı

14 Ağustos 2018
Her Yaşa Özel Tesettür Giyim Şıklığı

 Çok çeşitli bir kullanım alanına sahip tesettür giyim elbiseleri her yıl bazı değişiklikler ile kadınların karşısına çıkmaktadır. Bu çeşitliliğin içinden doğru elbiselerin seçilmesi ve her yaşa uygun kıyafetlerin giyilmesi için bazı ipuçları vardır.

2018 Tesettür Giyim

13 Ağustos 2018
2018 Tesettür Giyim

Giyim ile ilgili olarak dış etkenlerden korunma ve örtünme ile ilgili olarak iç duyusal bir olgu olarak meydana gelmiş bir durumdur. Bu noktada her geçen gün modaya bağlı olarak değişiklikler ve gelişmeler yaşanmaktadır. 

Tesettür Giyim Modasının Bu Sezon Modelleri

10 Ağustos 2018
Tesettür Giyim Modasının Bu Sezon Modelleri

 Her kadın için kıyafetlerin sunmuş olduğu rahatlık durumu en az şık olması kadar önemlidir. Bu amaç ile tasarlanmış olan ve iki özelliği de aynı anda bulunduran pek çok tesettür giyim modeli mevcuttur.

Tesettür Ferace Modelleri

09 Ağustos 2018
Tesettür Ferace Modelleri

Dış giyim dendiğinde akla gelen ferace modelleri, mevsime uygun kumaş ve renk seçenekleriyle her vücut tipine uygun kalıplarda üretilir. 

Tesettür Elbise Seçimlerinizi Doğru Yapın

08 Ağustos 2018
Tesettür Elbise Seçimlerinizi Doğru Yapın

Bireyler için her alanda belirli bazı önemli detaylar bulunmaktadır. Kadınlar üzerinde ise en önemli ayrıntılardan birisi ise kıyafet seçimleri olmaktadır. Günümüzde çeşitlenen kıyafet türleri arasında birçok kombin yapılabilmektedir.

Tesettür Elbise Seçerken Hangi Konulara Dikkat Edilmelidir?

07 Ağustos 2018
Tesettür Elbise Seçerken Hangi Konulara Dikkat Edilmelidir?

Tesettürlü kadınlar her zaman ve her yerde şık olmak için doğru kombinler yapmak ister. Tesettürlü kadınlar için üretilmiş pek çok kıyafet bulunuyor.

Tesettür Giyimde Ofis Şıklığı

06 Ağustos 2018
Tesettür Giyimde Ofis Şıklığı

Tesettür giyim modelleri her sezonda üretimi yapıldığı için her sezona ve her renge uygun bulmak mümkündür. Yaz sezonun da genellikle tercih edilen parçalar, kış sezonu ile aynıdır.

1 2 3 .... 11 12 13
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.