sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Modasena.com  da Koşulsuz İade şansınız bulunuyor..
İADE VE DEĞİŞİMDE MUTLAKA FATURA İLE GÖDERMENİZ GEREKMEKTEDİR FATURASIZ HERHANGİ BİR İŞLEM YAPILMAMAKTADIR

 DEĞİŞİMLER ÜCRETLİDİR.

Sipariş ettiğiniz ürünü herhangi bir nedenle iade etmek istediğinizde ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür.
ABİYE ÜRÜNLERDE BU SÜRE 24 SAATTİR. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir. 

 14 gün içerisinde değişimi sağlanan kargonun 2.kez iade ve değişimi kabul edilmemektedir.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İadeye konu olan ürünün; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak siparişinizi teslim aldığınız kargo firması ile kargo ücreti ödemeden bize karşı ödemeli gönderebilirsiniz, ürününüzü veya ürünlerinizi teslim aldığınız kargo firması dışında başka bir kargo firması ile gönderdiğiniz durumda kargonuzu teslim almadan geri göndeririz, siparişinizi eğer PTT kargo ile teslim aldıysanız Big Moda Sena'ya  geri gönderirken 705 273 952   PTT Kargoya  bu müşteri numarasına göndermek isteğinizi söyleyiniz. Kargonuzu farklı bir kargo ile aldıysanız da PTT iade kodunu kullanarak geri bize göndermeniz gereklidir. İade ve Değişim kargolarınızı 126 117 0579 müşteri numaramız ile SURAT KARGO ya da verebilirsiniz.
(385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) 

İade Adresi: Big Modasena Tekstil Tic.Ltd Şti.

Mehmet Nesih Özmen Mh. Fatih Cd. Ihlamur Sk. No: 3 Merter - Güngören / İSTANBUL

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartı ile alındı ise kredi kartınıza iade edilmektedir. Ödemenizi kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için, lütfen şahsınıza veya herhangi bir yakınıza ait, banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kredi kartı ödemelerinde bir adet Kargo Bedeli ve eğer Kapıda Ödeme ile satın alınmış ise Kargo ve  Kapıda Ödeme Hizmet bedeli alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.

 Tek kullanımlık, iç giyim ve aksesuar ürünlerinde  iade kabul edilmemektedir.

 Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

 

 

YURT DIŞI GÖNDERİM VE İADE KOŞULLARI

Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır.

Böyle bir durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir.

Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

modasena.com  gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

Türkiye dışında verilen siparişlerde iade hakkınız mevcut olup, değişim hakkınız bulunmamaktadır.

Ürününüzden kaynaklı bir memnuniyetsizlikte, öncelikle müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek sorunu bildirmeniz,

bir sonraki alışverişverişiniz de aynı durumun tekrarlanmaması için bizlere yardımcı olacaktır.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilme özelliği bozulmamış olmalıdır.

İade kargolarının geri gönderim ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

Yurt dışı gönderilerinde alınmadan iade olan paketlerde masraflar alıcıya aittir. Masraflar, sipariş toplamından düşürülerek kalan tutar iade edilir.

İade adresi:  Mehmet Nesih Özmen Mah. Fatih Cad. Ihlamur Sok. No: 3 Merter/Güngören /İstanbul/TÜRKİYE

  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.