Blog

Esmer Tenliler Ne Renk Tesettür Elbise Giyinmeli?

16 Nisan 2018

Esmer tonda olan kadınların en çok takıldığı konulardan biri olan hangi renk tesettür elbise seçilmelidir? sorusudur. Sadece esmer tenlilerin zorluğunu bildiği bir şey olarak, kendilerini boğmayan renklerde tesettür elbise seçmeleri oldukça zordur. Bilhassa yaz aylarında güneşin etkisi ile iyice bronzlaşma durumu varsa, bu işin içinden çıkılması daha zor bir hale geliyor.

Tesettür Elbiselerde Takı Kullanımı Nasıl Olmalıdır ?

02 Nisan 2018

            Birbirinden değişik seçenekler kapsamında tercih yapıldıktan sonra satın alınan güzel bir tesettür elbise modeli için onu daha şık bir hale getirmenin en önemli yani farklı takılar ile güzel bir kombin yaratmaktır. Tabii burada gidecek olan elbiseye göre değişik takılar seçimi de büyük bir önem taşımaktadır. Fakat bazı takı çeşitleri vardır ki onlar ortak bir şekilde tüm farklı giyim örnekleri kapsamında kullanılmalıdır. Bunlar içerisinde örneğin hiç şüphesiz güzel ve zarif bir küpe çeşidi mutlaka tüm farklı elbise çeşitlerinde kullanılmalıdır. Özellikle de farklı hayvan örnekleri kapsamında güzel bir küpe çeşidinin son dönemlerde çok popüler bir hale geldiğini söylemek gerekir.

Tesettür Elbise Modelleri Ve Fiyatları

21 Mart 2018

Deri ürünler bu senenin en fazla göz dolduran tesettür elbise modelleri arasında yerini aldı. Bununla birlikte yine aynı şekilde deriden oluşmuş ve piyasaya bu şekilde sürülmüş kemerler ve askılar da hanımların alışveriş listelerinde zirvede yer alan bir başka deri ürünleri. İkili kombin seçeneklerinin yanı sıra tesettür elbise modelleri üçlü kombin fırsatları da yaratıyor. Böylece hem daha ucuza giyinen hanımlar hem de kendilerinin yerine tercihlerde bulunan modacıların şık seçenekleriyle iş yerlerine, özel davetlere, akşam yemeklerine üçlü kombin modelleri ile katılma şansını yakalıyor. İnci detaylı elbiseler ile daha ışıltılı ve göz kamaştırıcı giyinmek de sunulan giyim hizmetleri arasında. Elbiseler arasında başka detaylara da yer veren modacılar, bunları cep detaylı ve kolye detaylı olarak piyasaya sürdü.

Tesettür Elbise Modelleri 2018

20 Mart 2018

Yeni tesettür elbise modelleri 2018 yılı itibariyle Moda Sena'da alıcılarının beğenisine sunuldu. Elbise modelleri içinde yer alan dantel detayları senenin moda ayrıntıları arasında yer alıyor. Dantelli kenarlar hem kolda hem de eteğin bitiş kısmında yer alıyor. Boydan boya uzanan bu modeller genellikle sade renkle tasarlanarak fiyonk kemerlerle de destekleniyor. Elbise modelleri arasında eskiye dönüş yok. Daha yenilikçi modeller küçük detaylar ile de olsa sağlanmış.

Tesettür Elbise Fiyatları 2018

14 Mart 2018

 Yeni sezona bomba gibi giren ve birbirinden değişik renk ve model altında harika bir uyum ile birlikte hanımların kendi kişisel zevklerine bağlı olarak keyifli bir seçim yapabileceği tesettür elbise fiyatları eşliğinde çeşitleri kapsamında piyasaya sunulmuş durumdadır. Tabii burada fiyatları etkileyen birçok değişik unsur da yer alır. Örneğin yeni yıl için moda uzmanlarının üretici firmaların farklı seçenekler kapsamında elbise çeşitlerini piyasaya çıkarırken özellikle marka dahilinde bunları gerçekleştirmek fiyatlarda değişiklik yaratmaktadır. Kaliteli bir kumaş yapısına sahip olan ve hanımların üzerinde hem hafif bir izlenim uyandıran hem de büyük bir rahatlık sağlayan yumuşak dokusu eşliğinde sunduğu rahatlık ile marka kapsamındaki elbise modelleri biraz daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Tabii bu da elbette daha uzun yıllar giyme şansını herhangi bir renk solması veya yırtılma ve esneme gibi problemler ortaya çıkarmadan sağlamaktadır.

Kışın Tesettür Seçimi

13 Mart 2018

 Kış modeli söz konusu olduğu zaman seçim konusunda mutlaka birtakım durumları ön plana alınmak suretiyle alışveriş gerçekleştirilmelidir. Özellikle bu bağlamda güzel bir dış giyim tesettür modeli seçimi yapıldığı takdirde kesinlikle bulunulan şehir kapsamında havadan ne kadar yumuşak veya çok soğuk ve sert olduğu durumuna bağlı olarak farklı modeller tercih edilmelidir. Örneğin çok soğuk havalar yaşanan şehirler için ve bölgeler azından mutlaka kaban veya pardösü modelleri ilk sıraya yerleştirilmelidir. Bu sayede daha sıcak ve üşümeden aynı zamanda hasta da olmadan kış sezonu rahat bir şekilde geçirme şansı elde edebilir. Tabii bunu gerçekleştirirken de yeni sezon kapsamında birbirinden güzel dış giyim çeşitlerine göre de yine piyasaya çıkmış olan ürünlerden de yine yararlanmak mümkündür.

Ferace Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekir

12 Mart 2018

Ferace modelleri tesettürlü bayanların hem rahatlık hem de şıklık açısından en fazla tercih ettiği modellerden birisidir. Ferace modellerinde kullanım rahatlığı bulunmakla birlikte bu modeller tercih edilirken de bazı unsurlara özellikle dikkat edilmelidir. Ferace modelleri öncelikle amacına hizmet etmelidir. Aksi halde ferace kullanımının tesettürlü bayanlar için pek önemi kalmamaktadır. Feracelerin ilk amacı tüm vücudu uygun şekilde kapatıyor olmasıdır. Vücudu saran ve uygun şekilde kapatabilen modeller bayanlar açısından daha rahat kullanım sağlayacak ve bayanların rahat bir şekilde hareket etmesini kolaylaştıracaktır. Bunun yanı sıra ferace modellerinde kumaş yapısı da oldukça önemlidir. Terletmeyen, rahat hareket edilmesini sağlayan kumaşlar sağlık açısından da ayrı bir önem taşımaktadır.

Tuniklerle Feraceler Kombin Yapılır Mı?

21 Şubat 2018

Muhafazakâr kadınların son yıllarda çok tercih ettiği kıyafetler tunik ve feracelerdir. Tesettürlü bayanların elbise dolaplarında her model ve renkte bir tunik ve olmazsa olmaz siyah renkte bir ferace bulunur. Modern yaşamın çok hızlı akması, zaman problemini doğurduğundan çabuk ama şık bir kombine imza atmak isteyen her kadın tunik kullanır. Birde bu tuniklerin üzerine dış kıyafet olarak kullanabileceğimiz ferace modellerinin son yıllarda artması tercih etmeyi kolaylaştırsa da kafaları biraz karıştırdı.

Tunikler Hangi Modelleriyle Dikkat Çekiyor?

20 Şubat 2018

Kadınlar artık mevsimin değişmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte dolaplarındaki değişiklikleri yapmaya başladılar. Bu kıyafet yer değişikliği esnasında da sahip oldukları tunik modelleri arasında elbette elenenlerde oluyor. Çünkü sezonun yeni trendleri için yer açılmak zorunda. Durum böyle olunca alışveriş kaçınılmazdır. Peki, yeni alınabilecek bu kurtarıcı kombin parçasının gözde modelleri hangileri, onlara göz atmak güzel bir fikir edinilmesine yardımcı olacaktır.

Tunikler Hangi Kombinlerle Kullanılıyor?

14 Şubat 2018

 Kadınların her zaman dolaplarında çeşit çeşit renk renk kıyafetlerin olması hoşlarına gider. Bu konuda herkesin hem fikir olduğuna emin olunabilir. Ancak bazı kıyafetler vardır ki vazgeçilmez parçalardır. İşte bunlardan bir tanesi tunik olan kıyafetlerdir. Sebebine gelince; hem dolaptaki hemen her kıyafetle kombin yapılabilmesidir hem de bazı zamanlarda kurtarıcı olmasıdır. Nasıl yani diye soranlar olacaktır. Bunu da tesettür tunik modelleri ile ilgili yazının devamında paylaşılan bilgilerle birlikte verilmesi daha iyi olacaktır.

Tunik Ve Feracelerde Son Trend Nedir?

13 Şubat 2018

Göz alıcı tasarımların, birbirinden farklı şekle bürünmüş hali tunik modellerinde daha çok ortaya çıkmaktadır. Düz kesim ve yaz sezonunun geniş kesimli modelleri her yerde sık olarak kullanılmaktadır. Renk, kesim ve kombin uyumu ile birçok farklı şekilde ne alanda kullanıma bağlı ise, o yöne hitap etmek mümkündür. Tunik modelleri yaz sezonunda en çok mavi renk ile ön plana çıkmaktadır. Koyu ve açık tonları fark etmeksizin birbirinden harika tonları ile şekil alır. Eski zamanların düz kesim modellerinden çok daha farklı tasarımlara hakim olan tunik modelleri akıl almaz şıklık için en iyi şekilde tasarlanmıştır. Yapay gömlek yakasına sahip elbise türü modelleri iki parça halinde kombin yaratmak için özellikle tasarlanmıştır.

Tunik Ve Feracelerde Son Tasarımlar Nasıldır?

12 Şubat 2018

 Ferace ve tunikleri gardırobundan eksik etmeyen bayanlar için bu yıl çok özel parçalar alıcılarını beklemektedir. Kendi tarzını yansıtan bayanlar için harika kombin fırsatları yaratılmaktadır. Tunik modelleri bakımından zengin olan tesettür giyimin önde markaları ilkbahar yaz koleksiyonlarını moda severlerle buluşturdu. Bu sene kalçanın altına kadar uzanan tunik modelleri gibi tıpkı bir elbise gibi kullanılacak bileklere kadar uzanan modellerde vardır. Bu tuniklerle günlük hayatta ister çarşıya pazara veya iş hayatında şık kombinler yaparak ofise gidilebilir. Spor ayakkabısı, babet, topuklu ve topuksuz sandaletlerle kombin yapılır. Burada önemli olan tuniğin kumaşı ve tarzıdır. Buradan yola çıkarak uygun kombinler yapmak mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.