Blog

Her Yaşa Özel Tesettür Giyim Şıklığı

14 Ağustos 2018

 Çok çeşitli bir kullanım alanına sahip tesettür giyim elbiseleri her yıl bazı değişiklikler ile kadınların karşısına çıkmaktadır. Bu çeşitliliğin içinden doğru elbiselerin seçilmesi ve her yaşa uygun kıyafetlerin giyilmesi için bazı ipuçları vardır.

2018 Tesettür Giyim

13 Ağustos 2018

Giyim ile ilgili olarak dış etkenlerden korunma ve örtünme ile ilgili olarak iç duyusal bir olgu olarak meydana gelmiş bir durumdur. Bu noktada her geçen gün modaya bağlı olarak değişiklikler ve gelişmeler yaşanmaktadır. 

Tesettür Giyim Modasının Bu Sezon Modelleri

10 Ağustos 2018

 Her kadın için kıyafetlerin sunmuş olduğu rahatlık durumu en az şık olması kadar önemlidir. Bu amaç ile tasarlanmış olan ve iki özelliği de aynı anda bulunduran pek çok tesettür giyim modeli mevcuttur.

Tesettür Ferace Modelleri

09 Ağustos 2018

Dış giyim dendiğinde akla gelen ferace modelleri, mevsime uygun kumaş ve renk seçenekleriyle her vücut tipine uygun kalıplarda üretilir. 

Tesettür Elbise Seçimlerinizi Doğru Yapın

08 Ağustos 2018

Bireyler için her alanda belirli bazı önemli detaylar bulunmaktadır. Kadınlar üzerinde ise en önemli ayrıntılardan birisi ise kıyafet seçimleri olmaktadır. Günümüzde çeşitlenen kıyafet türleri arasında birçok kombin yapılabilmektedir.

Tesettür Elbise Seçerken Hangi Konulara Dikkat Edilmelidir?

07 Ağustos 2018

Tesettürlü kadınlar her zaman ve her yerde şık olmak için doğru kombinler yapmak ister. Tesettürlü kadınlar için üretilmiş pek çok kıyafet bulunuyor.

Tesettür Giyimde Ofis Şıklığı

06 Ağustos 2018

Tesettür giyim modelleri her sezonda üretimi yapıldığı için her sezona ve her renge uygun bulmak mümkündür. Yaz sezonun da genellikle tercih edilen parçalar, kış sezonu ile aynıdır.

Tunik Modelleri İle Nasıl Kombin Yapılmalıdır?

03 Ağustos 2018

Tunik giyimi geçmişten günümüze kadar tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Belli çeşitlikleri üzerine kadınların dikkatini çeken farece kullanımı her dönem kendini yenilemektedir. Moda üzerinde de önemli bir yeri bulunmaktadır.

Yeni Sezonda Tuniklerde Kesimler Hep Asimetrik mi?

31 Temmuz 2018

 Tunikler özellikle dış giyimde yaz aylarında çokça görülen kıyafetlerdir. Renk renk tasarlanmış olan bu modellerin pantolon üzerinde şık duruşu ve rahat oluşu kadınların en çok beğendiği iki özelliğidir.

Yazlık Tunik Modelleri Nelerdir?

30 Temmuz 2018

Tunikler hem açık hem de tesettürlü kadınların rahatlıkla kullandığı giyim parçalarıdır. Kadınların rahatlık ve şıklık adına ilk tercihleri olan tunik modelleri, moda tasarımcıları tarafından her sene yeni modeller ile tasarlanmaktadır. Asimetrik kesim, lazer kesim, inci detaylar yaz tunik modellerine ayrı bir hava katmaktadır.

Tunik İle Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

27 Temmuz 2018

Yaz aylarının gelmesiyle sıcaklık oranı da oldukça yükseliyor. Rahat ve açık renk olan kıyafetler ise bu sıcak havalarda bir nevi kurtarıcı rolü üstleniyor. Bu yazın trendlerinden olan göze çarpan renkler yani sarı, turuncu mavi ve yeşil tonları oldukça ilgi görmekte.

Tesettürde Giyimde İnternet Alışverişleri Avantajlı mıdır?

26 Temmuz 2018

Tesettür tarzında giyinmeyi tercih eden kadınların hem özenli, hem tesettür giyim özellikli, hem de şık olmak istemesi çok fazla platformun aynı anda birden çok özelliği tek bir kıyafette buluşturmak istemesi ile kendisini gösterir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.