2017 Sezonun En Trend Tuniklerini Bir de Taytlarınızla Kombinleyin
29 Mart 2017

Kadınların severek kullandığı tunik modelleri her sezon olduğu gibi bu sezon da ilgi çekici modelleriyle karşımıza çıkıyor. 2017 sezonunda yaz ve kış mevsimlerinde en çok tercih edilen kıyafetlerden biri olan tunikler her geçen farklı bir tarz ve modelle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kadınların severek tercih ettiği tunik modelleri neredeyse her vücut tipinden kadına hitap edebiliyor.

Ferace Fiyatları
27 Mart 2017

Ferace, günümüz de pardösüye alternatif olarak kullanılan bir üründür. Pardösünün yaz aylarında insanları bunaltması ve terletmesi insanların bu ürüne yönlenmesine neden olmuştur. Özellikle tesettürlü giyime önem veren bayanlar için mükemmel bir kolaylıktır. Çünkü günlük kullanımı oldukça kolaydır. 

Tesettür Tunik Modelleri
20 Mart 2017


Tesettür tunik
 kapalı ve açık bayanlar için vazgeçilmez bir kıyafet türüdür. Özellikle kolay kullanımı ve vücut hatlarını gizleme özelliği ile bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Günümüz de bu ürüne ait birçok model üretilmektedir. Bu modeller arasından en çok tercih edileni düz modellerdir. Ancak bu düz modeller genellikle kış aylarından tercih edilmektedir. Yaz aylarında ise daha canlı ve hareketli modeller tercih edilmektedir. Püsküllü, fermuarlı, desenli, dantelli modeller bu ürüne ait modellerden birkaçıdır. Bu modellerden herhangi birisini satın alarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Tesettür Tunik
16 Mart 2017

Son yıllarda artan ve sürekli bir moda haline gelen tesettür giyim modası bir çok ünlü marka üreticisini harekete geçirdi. Uzun yıllardır değişen trend akımları tesettür kıyafet alanında da son derece değişimler göstermektedir. Bir çok ünlü markanın hareket geçmesi ile şık tesettür kıyafeti arayan bayanlar, aradıkları kıyafetleri artık çok daha kolay bulabilmektedir. Bu tesettür kıyafet moda değişim süreci tesettür tunik kıyafetlerinde çok fazla çeşit fazlalığına neden olmuştur. 

İndirimli Tunik Modelleri
15 Mart 2017

Günlük yaşantımız da tesettürlü giyinen bayanların sayısı oldukça fazladır. Bu fazlalıkla birlikte kıyafet üreticileri tesettürlü kıyafet üretimini de ağırlık vermeye başladı. Farklı markalar farklı ürünler piyasaya sürerek müşterilerine kaliteli hizmet vermektedirler. Markalara ait tasarımcılar tesettürlü bayanlar için özel tasarımlarını her mevsim farklı şekilde sunarak onların beğenilerini kazanmaktadırlar.

Tunik Çeşitleri
14 Mart 2017

Tunik, tesettürlü veya normal giyinen bayanların sık sık tercih ettiği ve çoğu kıyafetin üzerine kombin olarak belirlediği bir giyim ürünüdür. Farklı modelleri ve renk çeşitliliği ile her kesimden bayana hitap etmek ve onları etkilemektedir. Genellikle uzun kollu modeller tercih edilmekte ve bununla birlikte mevsime uygun ürünler alınmaktadır. Özelikle kış aylarında kalın kumaştan yapılan ürünler tercih edilirken yaz aylarında ince ve serin tutan kumaşlar tercih edilmektedir.

2017 Tesettür Tunik Modası
10 Mart 2017

Günümüzde moda akımı her geçen gün değişmeye devam ediyor. Kıyafet, saç, makyaj, estetik gibi hemen hemen her konuda modanın söyleyeceği birkaç söz oluyor. Bu yazıda sizlere 2017 sezonunda tesettürlü kadınların tercih edebileceği sezonun en moda tunik modellerinden bahsedeceğiz. Syrıca bu tunikleri nereye giderken ve nasıl kullanmanız gerektiğini anlatacağız. Tunik modelleri tesettür giyimi tercih etmiş kadınların modasının en önemli yapı taşlarından birisidir. Bu yüzden tesettür tunik modelleri ile kombin yapılırken dikkat edilmesi gerekli olan bazı noktalar vardır. Özellikle 2017 sezonunun modasına uygun giyinip bir yandan da bu parçaları kendinize yakıştırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

2017 Yeni Sezon Tunik Modelleri
02 Mart 2017

Kadınların en çok tercih ettikleri rahat kıyafet ürünlerinden biri de bayan tunik modelleridir. Çok çeşitli model ve tasarımları ile yaz ve kış mevsimindeki tüm aylarda en fazla tercih edilen giysilerden biri olma noktasına gelmiştir. Her geçen gün, yeni sezon ürünlerinde, birçok giyim markası, yeni bir tunik modelle karşımıza çıkmaktadır. Tunikler, her bedene ve her vücut tipindeki kadına hitap etmektedir. Kadınlar için özel tasarlanan tuniklerle, her mevsim şık ve fit bir görünüme sahip olmanız mümkündür.

Tesettür Tunik
01 Mart 2017

Kapalı giyimi tercih eden bayanların vazgeçilmezi olan tunikler her geçen farklı ürün katalogları ve ürün yelpazesi ile ilgili ve beğeni kazanmaya devam ediyor. Şık tasarımları ve harika modelleri ile tesettür tunik bu yıl da kadınların gözdesi olacağa benziyor. 2017 yılı kombin önerilerine baktığınızda tesettür giyim için en revaçta olan ürünlerden biri de şüphesiz tuniklerdir. Gerek içlerine giyilen kıyafetlerle gerekse de ayakkabı ve botlarla uyumu neticesinden kolay kombin yapılma imkanı tanımaktadır.  

2017’nin En Güzel Tesettür Tunik Modelleri
28 Şubat 2017


Tesettür tunik
, tesettür giyimin en vazgeçilmez dış giyim ürünlerindendir. Her dönem tesettür giyimde moda olan tunikler, her yıl farklı detaylar eklenerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Biz de 2017 yılında sizin için hazırlanmış olan en güzel tesettür tunikleri derledik.

En Modern Tunik Modelleri
27 Şubat 2017

Tesettür modasında önemli bir yere sahip olan tunik modelleri, en güzel ve en zevkli seçenekleri ile 2017 yılında karşınıza çıkmaktadır. Eski tip tuniklerin yerini modern ve şık bir çizgiye sahip tuniklerin aldığı 29017 yılına ait en güzel modeller için yazımıza göz atabilirsiniz.

Tesettür Tunik Giyimi
23 Şubat 2017

Tesettürlü bayanlar için tunik önemli bir yere sahip olduğu için ürün alımı da o derece de büyük öneme sahiptir. Bu ürün sadece tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilmemektedir. Normal giyimi tercih eden bayanlarda tesettür tunik sahibi olabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.