Giyim

Tunikler Hangi Kombinlerle Kullanılıyor?

14 Şubat 2018

 Kadınların her zaman dolaplarında çeşit çeşit renk renk kıyafetlerin olması hoşlarına gider. Bu konuda herkesin hem fikir olduğuna emin olunabilir. Ancak bazı kıyafetler vardır ki vazgeçilmez parçalardır. İşte bunlardan bir tanesi tunik olan kıyafetlerdir. Sebebine gelince; hem dolaptaki hemen her kıyafetle kombin yapılabilmesidir hem de bazı zamanlarda kurtarıcı olmasıdır. Nasıl yani diye soranlar olacaktır. Bunu da tesettür tunik modelleri ile ilgili yazının devamında paylaşılan bilgilerle birlikte verilmesi daha iyi olacaktır.

Tunik Ve Feracelerde Son Trend Nedir?

13 Şubat 2018

Göz alıcı tasarımların, birbirinden farklı şekle bürünmüş hali tunik modellerinde daha çok ortaya çıkmaktadır. Düz kesim ve yaz sezonunun geniş kesimli modelleri her yerde sık olarak kullanılmaktadır. Renk, kesim ve kombin uyumu ile birçok farklı şekilde ne alanda kullanıma bağlı ise, o yöne hitap etmek mümkündür. Tunik modelleri yaz sezonunda en çok mavi renk ile ön plana çıkmaktadır. Koyu ve açık tonları fark etmeksizin birbirinden harika tonları ile şekil alır. Eski zamanların düz kesim modellerinden çok daha farklı tasarımlara hakim olan tunik modelleri akıl almaz şıklık için en iyi şekilde tasarlanmıştır. Yapay gömlek yakasına sahip elbise türü modelleri iki parça halinde kombin yaratmak için özellikle tasarlanmıştır.

Tunik Ve Ferace Modellerinin Tesettür Modasında Önemi Nedir ?

07 Şubat 2018

 Yaz sezonun gelmesi ile birlikte dolaptaki kıyafetlerin de değişimi başlamıştır. Yaz aylarında daha salaş, daha şık ve daha canlı renk seçenekleri de ön plana çıkmaya başladı. Tesettür modasında her sezon kullanılan tunik modelleri, yaz sezonunda daha çok tercih ediliyor. Serin tutan, bol kesimli ve farklı seçenekleri ile kolaylık sağlayan bu parçanın kombini de oldukça pratiktir. Birçok pantolon modeli ile de uyum sağlayan tunikler, tesettür modasının da olmazsa olmazıdır. Uzun, rahat ve şık olan tunik modelleri her zaman bayanların ilk tercihi olmuştur. Son yıllarda tasarlanan tunik modellerinde çok çeşitli detaylar da göze çarpıyor. Özellikle cepler, desenler, farklı kol detayları şıklığa bambaşka hava katıyor.

Tesettürlü Hanımlar İçin Farklı Alternatifler

01 Şubat 2018

Yaz aylarının yaklaştığı günlerde hem dışarılık ortamlarda hem de günlük hayatta kullanabileceğiz tesettür tunik modelleri ve feraceler oldukça farklı tasarımlarıyla tesettürlü hanımların beğenisine sunuluyor. Siyah kahve ve lacivert gibi koyu renklerin yanı sıra yeşilin haki, koyu ve açık tüm tonlarının ön plana çıktığı, bununla beraber kırmızı ve mor tonlar, sarı ve tonları derken yüzlerce model arasından seçim yapanlar için sırf renk çeşitliliği bile göz doldurmaya yetiyor. Hal böyle olunca ferace çeşitlerine birbirinden farklı modeller ve kesim farklılıkları eklenince ortaya oldukça güzel tesettür kıyafetleri çıkmaktadır.

Tesettürde Kullanılan Modern Detaylar Nelerdir ?

30 Ocak 2018

 

            Farklı, modern ve geniş yelpaze ile karşımıza çıkan tesettür giyim parçalarına olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Tesettür modasının vazgeçilmez parçalardan ferace modelleri ön plana çıkıyor. Salaş kesimler, çizgiler ve modern detaylar sayesinde eskiden beri kullanılan feraceler, günümüze kadar gelmiştir. Aynı zamanda ferace fiyatları oldukça düşüktür. Bu detay her bayanın ferace tercih etmesine de olanak sağlıyor.

 

Tesettürde Kullanılan Modern Detaylar Nelerdir ?

26 Ocak 2018

Farklı, modern ve geniş yelpaze ile karşımıza çıkan tesettür giyim parçalarına olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Tesettür modasının vazgeçilmez parçalardan ferace modelleri ön plana çıkıyor. Salaş kesimler, çizgiler ve modern detaylar sayesinde eskiden beri kullanılan feraceler, günümüze kadar gelmiştir. Aynı zamanda ferace fiyatları oldukça düşüktür. Bu detay her bayanın ferace tercih etmesine de olanak sağlıyor.

Tesettürde Hangi Parçalardan Vazgeçmek Mümkün Değil ?

25 Ocak 2018

Yıllardan beri hızla gelişen moda sektörüne her sezon yeni parçalar eklenmiştir. Son yıllarda aynı durum tesettür giyim modasında da yaşanmaya başlandı. Kullanışlı olmasının yanı sıra, modern ve şık tesettür giyim parçaları bayanlar için tasarlanmaya başlandı. Çok eskiden beri tesettürlü bayanların kullandığı siyah ve düz ferace modelleri, artık farklı renk ve modern detaylarla yeniden yaratıldı. Üstelik ferace fiyatları da her bütçeye uygun olması sağlanmaktadır. Ferace modellerinde yandan düğme detayı, boydan fermuar gibi birçok modern detay da yer alıyor. Sunulan ferace fiyatları ise her zaman her bayanın bütçesine uygundur.

Tesettürde Ferace Ve Abiye Şıklığı

24 Ocak 2018

Tesettürlü hanımların tercihi olan kapalı giyim muhafazakâr düşüncede olanlar için ideal bir seçimdir. Gömlek ve tuniklerde genelde fiyonk ve fular yakalar ilkbahar ve yaz modası için ilk sıralarda yer almaktadır.2017 yılına özel feraceler genelde yarasa kol ve pullu işlemelerle sade olanlar tarz sahibi olanların vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır.

Tesettürde En Çok Tercih Edilen Kombinler Hangileridir?

19 Ocak 2018

Her giyim tercihinde olduğu gibi tesettür giyim tercihi içinde bir takım unsurlar diğerlerine göre daha ön planda yer alır. Tesettür giyimin en çok tercih edilen unsuru olan tesettür tunik modelleri bayanların tesettür giyim kombinleri alternatiflerinde en sık tercih ettikleri unsurlardandır.

Tesettür Tunik Nasıl Seçilmelidir?

18 Ocak 2018

    Tesettür kullanan bayanların en çok dikkat etmesi gerekenlerden biri beden tipine uygun tunik tercihi yapmak olacaktır. Beden tipine uygun olmayan tesettür tunik modelleri daha kilolu görünmeye yol açarak kişiyi şık görünmekten uzaklaştırır. Bunun için beden tipinin ne olduğu bilinmeli ve ona göre tercih yapılmalıdır. Boyu kısa olan bir bayan, daha kısa tuniklerle düz biten bir pantolon veya etek ile kombin yapabilir. Boy açısından sorun yoksa daha uzun tuniklerde tercih edilebilir. Basenleri geniş bir bayan ise dikkati üst bölgeye çekmek için daha hareketli yaka modelleri olan tunikleri tercih edebilir.

 

Tesettür Modasında Tesettür Ve Tunik Modellerinin Tasarım Anlayışlarındaki İlerlemelerin Etkileri Nelerdir?

10 Ocak 2018

Tesettür giyim konusunda gün geçtikçe yeni moda akımları ortaya çıkmakta ve bu moda akımları doğrultusunda yeni, farklı ürünler ortaya çıkmaktadır. Bu konuda yaşanan bu gelişmeler, hiç şüphesiz ilerleyen giyim üretim teknolojileri ile tasarım anlayışında yaşanan gelişmeler paralelinde değerlendirilebilir. Bu konuda ortaya konan ürünlerin yansımaları, ilerleyen süreçleri içine alacak şekilde tesettür modasında farklı ferace ve tunik tasarımı konusunda ilerlemelerin yaşanması şeklinde olacaktır.

Tesettür Modasında Renk Uyumu Nasıl Sağlanmalı ?

09 Ocak 2018

 Modern detaylarla sunulan tesettür giyim ürünleri bayanların kolaylıkla tercih yapmalarını sağlıyor. Tesettür modası güçlü tasarımlarla ön plana çıkmaya başladı ve şıklık kaçınılmaz bir hale geldi. Gerek kesimler, gerek renk ve detaylarla çok geniş seçenekler tesettür modasında yer almaya başladı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.