Müşteri Hizmetleri Kategorileri
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

İade, İptal ve Değişim
 • Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

  Henüz kargolanmamış siparişinizi "Sipariş Takip" bölümünden iptal edebilirsiniz. Siparişiniz kargolandıktan sonra ürünü almaktan vazgeçerseniz, kargoyu teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 • İade koşulları nelerdir ?

  •   Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş etiketli haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

  •   Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

  •   Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.

 • Değişim yapabiliyor muyum?

  Değiştirmek istediğiniz ürünü veya ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo ile 14 gün içinde iade edebilir ve bu esnada yeni bir sipariş oluşturarak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

 • İade süresi kaç gündür?

  Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.  (Abiyelerde ürünlerinde bu süre 24 saattir)

 • İade ettiğim ürünün parasını nasıl alabilirim?

  Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır.  Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı iade talep formunda iletmeniz gerekmektedir. İadeniz onaylandıktan 7 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. Konu ile ilgili mail ve sms olarak da bilgilendirme sağlanır

 • İademi hangi adrese göndereceğim?

  İade etmek istediğiniz ürünleri " Modasena

  Mehmet Nezih Özmen Mah. Fatih Cad. Akasya Sokak No: 11 Kat: 4 - Merter-Güngüren/İSTANBUL
   - Türkiye" adresimize gönderebilirsiniz.

  Yurtiçinde anlaşmalı olduğumuz Kargo ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.

  Yurtdışında ise sorun yaşamamak için iadenizi gönderirken paketinizin üzerine İade / Return yazmayı ve kargo görevlisine bu bilgiyi iletmeyi unutmayınız.

 • Türkiye'deyim. Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

  Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.  (Abiyelerde ürünlerinde bu süre 24 saattir)
   
  İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır (tadilat görmemiş, kirlenmemiş, vs.)
   
  Size ulaşan faturanın ilk beyaz nüshasının arka yüzünde "İade Talep Formu" bulunmaktadır. Bu formu doldurarak ürünlerinizle birlikte Sürat kargo ile tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderdiğiniz takdirde kargo ücreti size aittir. Ürün elimize ulaşmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir.
   
  İadenizi gönderdikten sonra, kargo firmasından alacağınız gönderi kodunuzu saklayınız. Gerekli olması halinde sizden talep edilebilir.
   
  Ürün elimize ulaştıktan sonra iade/değişim işleminiz başlatılır ve 3 - 5 iş günü içerisinde tamamlanır. Eğer ürün değişimi talep ettiyseniz  ve ürün elimizde mevcut ise değişim işleminiz hemen başlatılır. Ürün elimizde mevcut değilse tarafınıza bilgi verilerek ücret iadesi yapılacaktır.
   
  Değişim işlemleri sadece Türkiye siparişlerinde geçerli olup, aynı ürünün farklı bir bedenini ya da aynı kampanyadaki aynı fiyattaki başka bir ürünü talep edebilirsiniz. 
   
  Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır.  Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı ve IBAN sahibinin adını ve soyadını iade talep formunda iletmeniz gerekmektedir.
 • Yurtdışındayım. Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

  Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.  (Abiyelerde bu süre 24 saattir)

  İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır (tadilat görmemiş, kirlenmemiş, vs.)
   
  Size ulaşan faturanın ilk beyaz nüshasının arka yüzünde "İade Talep Formu" bulunmaktadır. Bu formu doldurarak ürünlerinizle birlikte faturanızda yer alan Türkiye / İstanbul adresimize kargo ücreti size ait olacak şekilde gönderebilirsiniz. Paketinizin üzerine mutlaka iade ürün (Return Product) yazmanız gerekiyor aynı zamanda gönderdiğiniz kargo şirketine de bunu belirtmeniz gerekiyor. Aksi durumda paketinizden doğacak herhangi bir vergi ya da ek ücretten sorumlu olamıyoruz.
   
  İadenizi gönderdikten sonra, kargo firmasından alacağınız gönderi kodunuzu saklayınız. Gerekli olması halinde sizden talep edilebilir.
   
  Ürün elimize ulaşmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ürün elimize ulaştıktan sonra iade işleminiz başlatılır ve ücret iadeniz 3 - 5 iş günü içerisinde yapılır. Yurtdışı siparişlerinde değişim işlemi yapılamamaktadır. 
 • Kredi kartıma yapılan para iadesi hesabımda görünmüyor ne yapmalıyım?

  Bu durum bankanız ile ilgili bir durumdur. Bankanız hesap hareketlerine hemen yansıtmayabilir. Bir sonraki ay hesap hareketlerinizden ya da internet bankacılığından ilgili tutarı görebilirsiniz. Yine de görülemiyor ise konu ile ilgili kart sahibi, kartın bağlı olduğu bankanın "chargeback-takas birimi" ile görüşerek çözebilir.

 • Banka hesabım yok kapıda ödeme ile aldığım siparişin para iadesini nasıl alırım?

  Herhangi bir banka şubesinden kendinize hesap açtırabilirsiniz. İadelerinizi sadece banka IBAN numaranıza yatırabiliriz.

 • IBAN numaramı nasıl öğrenirim?

  IBAN, Banka hesabınıza ait olan TR başlayan 26 haneli numaradır. Bu numarayı hesap cüzdanınızdan, herhangi bir Atm den ya da bankanızın çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

 • Elime geçen ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor?

  Modasena  olarak kalite kontrol testleri uygulamaktayız. Ancak tüm ürünleri kontrol etme şansımız bulunmadığından üretici kaynaklı bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu durumda ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak talebinize göre iade yada stoklar dahilinde değişim işlemi yapılacaktır. İade işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için "Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?" bölümüne bakınız.

 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

  Üyelik İşlemleri ekranında "Üye Girişi" bölümünde bulunan "şifremi unuttum" adımından sitemize kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi girin. Kısa bir süre sonra e-mail adresinize kayıt olurken girdiğiniz şifreniz gönderilecektir.

   

 • Siparişlerimi nereden görebilirim?

  Siparişlerinizi, "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" başlığı altında görebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.